Aktuality

30.1.2015
Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra - vybourání stávajícího jádra, postavení ...

Zobrazit všechny reference
Rychlý kontakt

Rekonstrukce domů a bytů

Jiří Kudrna - Jednatel

+420 604 704 962

Zuzana Boková - Asistentka

+420 730 176 838

Kancelář:

Smilova 397

Pardubice530 02


E-mail

info@rekonstrukce-kudrna.cz

Působíme v lokalitách:

Pardubice
Hradec Králové
Chrudim
a okolí

TOPlist

Jak na rekonstrukci kanceláře

Pokud ve vaší firmě dojde k situaci, že stávající kancelářeské prostory již nevyhovují, je třeba zvážit rekonstrukci kanceláře. Samotná rekonstrukce kancceláře je náročný proces, který se neobejde bez notné dávky trpělivosti a snášení nepohodlí. Hlavně při první fázi rekonstrukce kanceláře – bourání starých zdí a částí a výstavba a zdění částí nových – je nepříjemná díky zvýšenému prachu a průvanu. Při vhodném naplánování rekonstrukce kanceláře lze všechno zvládnout.

Při plánování rekonstrukce kanceláře je vhodné dopředu myslet na to, jaký kancelářský nábytek bude rozmístěný v nové kamceláři. Právě pro nevyhovující prostor v kanceláři se rekonstrukce provádí, je proto nutné se na tuto novou kanclář náležitě připravit.

Jak nejlépe rozmístit kancelářský nábytek

Rozmisťování kancelářského nábytku je náročný proces, který vyžaduje prostorovou představivost a fantazii. Při plánování rozmístění jednotlivých kusů kancelářského nábytku je třeba myslet na to, kudy se bude pracovník kanceláře pohybovat při běžných pracovních úkonech. V cestě by mu neměl překážet žádný kus nábytku nebo by ho neměl obcházet příliš často.

Důležité je také, kde budou v kanceláři umístěny různé kancelářské židle, křesla a konferenční stolky a stolečky. Kolem nich by mělo byt dostatek místa pro klidnou a spokojenou práci v kanceláři.

Dobře ergonomicky uspořádaná kancelář je důležitá, jen pro tuto efektivnost je dobré celou rekonstrukci podstoupit. Při pečlivém naplánování rozmístění kancelářského nábytku bude vaše námaha s rekonstrukcí kanceláře odměněna dobrým pocitem z noě zreknstruované kanceláře a optimálním pracovním výkonem. A nový kancelářský nábytek vám nebude překážet jako ten starý.

Kde nás najdete? (naše kancelář)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.